Program We Proudly Serve Starbucks®

Kawa Starbucks® w Twoim miejscu pracy

Z duchem i atmosferą kawiarni Starbucks®, nasze rozwiązania Self-Serve stwarzają nowe możliwości relaksu i uzupełnienia energii. To również okazja do nawiązania kontaktu z kolegami, przyjaciółmi i sobą. Atrakcyjne stanowiska kawowe i elastyczne rozwiązania płatnicze zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do uniwersytetów, szpitali, hoteli, miejsc pracy i rozrywki. W naszej ofercie samoobsługowej znajdziesz zarówno moduły na ladę, jak i wolnostojące, do wyboru w wersji z płatnością bezgotówkową i samoobsługą.

Stworzony dla
Twoich potrzeb

Hotele

Zachwyć swoich gości.

Zapewnij gościom hotelowym najwyższej jakości kawę, podając codzienne ich ulubione napoje Starbucks® i kultowe napoje sezonowe za sprawą profesjonalnego i wygodnego ekspresu Franke. Dzięki rozwiązaniom samoobsługowym klasy premium w ramach programu We Proudly Serve Starbucks®, sprawisz, że w hotelowym lobby bądź w zaciszu swojego pokoju poczują się jak w kawiarni.

Sprawdź szczegóły

Rozrywka

Zwiększ zyski dla swojego biznesu.

Co czwarta kawa jest pita poza domem. Nie dziwi więc, że goście chętnie wracają tam, gdzie gorący napój smakuje mu najlepiej. Zaskocz ich i zapewnij dostęp do kultowych napojów Starbucks®. Nasze stanowiska kawowe wyposażone najlepszej jakości ekspresy Franke świetnie sprawdzą się w kawiarniach, parkach rozrywki czy obiektach sportowych.

Sprawdź szczegóły

Miejsce pracy

Udoskonal swoje miejsce pracy.

Zachwyć pracowników i gości kawą premium w miejscu pracy od piątej najbardziej podziwianej marki na świecie. Dostęp do kawy Starbucks® i kultowych napojów sezonowych sprawi, że pracownicy i goście będą chętniej pojawiać się w Twoim miejscu pracy, co przełoży się na ich większe zaangażowanie. To również idealne rozwiązanie do samodzielnej obsługi spotkań biznesowych.

Sprawdź szczegóły

Edukacja

Ulubione napoje Starbucks® na Twojej uczelni

Podaruj smak pysznej kawy z dala od domu i stwórz tętniący życiem kampus. Nie ma lepszego partnera do nauki niż ulubiony napój Starbucks®. Zachęć studentów i pracowników do odwiedzin kącika kawowego z ekspresem Franke, oferując ich ulubioną kawę oraz kultowe napoje sezonowe.

Sprawdź szczegóły

Szpitale

Kawa na każdą chwilę

Stwórz komfortowe środowisko dla swoich pacjentów, personelu i gości dzięki doskonałej jakości kawie Starbucks® i napojom sezonowym. Z ich pomocą zachęcisz do odwiedzin w szpitalnej kawiarni, zwiększysz zaangażowanie pracowników oraz poprawisz samopoczucie gości i pacjentów.

Sprawdź szczegóły

Przedstawiamy nasze wolnostojące rozwiązanie samoobsługowe

Zapewnij swoim konsumentom smak napojów Starbucks® dzięki samoobsługowemu rozwiązaniu We Proudly Serve Starbucks®. Z pomocą łatwego w obsłudze ekranu dotykowego, możesz oferować szeroki wybór ulubionych napojów przygotowanych z ziaren kawy Starbucks® i świeżego mleka, z wykorzystaniem najnowszej, przyjaznej dla użytkownika technologii espresso. Wolnostojące rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o planecie, przy użyciu drewna z certyfikatem FSC, w pełni nadającego się do recyklingu.

Kluczowe cechy

  • Meble inspirowane kawiarnią
  • Wysoka jakość i smak kaw doskonale znanych z kawiarni Starbucks®
  • Oszczędność czasu dzięki samoobsłudze
  • Płatności bezgotówkowe
  • Rozpoznawalność marki, która zwiększy Twoje zyski